3/9
zamknij < >

Krzysztof Łoziński z KOD radzi w Częstochowie: Robić swoje

Zdjęcie numer 3 w galerii - Krzysztof Łoziński z KOD radzi w Częstochowie: Robić swoje

Grzegorz Misiak

KOD Częstochowa. Spotkanie z Krzysztofem Łozińskim
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Krzysztof Łoziński z KOD radzi w Częstochowie: Robić swoje
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Krzysztof Łoziński z KOD radzi w Częstochowie: Robić swoje
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Krzysztof Łoziński z KOD radzi w Częstochowie: Robić swoje
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Krzysztof Łoziński z KOD radzi w Częstochowie: Robić swoje
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Krzysztof Łoziński z KOD radzi w Częstochowie: Robić swoje
  • Zdjęcie numer 6 w galerii Krzysztof Łoziński z KOD radzi w Częstochowie: Robić swoje
  • Zdjęcie numer 7 w galerii Krzysztof Łoziński z KOD radzi w Częstochowie: Robić swoje
  • Zdjęcie numer 8 w galerii Krzysztof Łoziński z KOD radzi w Częstochowie: Robić swoje
  • Zdjęcie numer 9 w galerii Krzysztof Łoziński z KOD radzi w Częstochowie: Robić swoje
Komentarze
Robić swoje, kłamać dalej.
już oceniałe(a)ś
2
0
Cytat z tesktu: " Chce, żeby były dwie komisje wyborcze. Jedna prowadzi wybory. Druga policzy głosy, ta składająca się z „nowych ludzi”. Wszystkie autorytarne reżimy, które znamy z historii, chciały stworzyć nowego człowieka." Informuję pana Łozińskiego o tym, że głosy wyborców oddawane podczas różnych wyborów w tym podczas wyborów parlamentarnych w Wielkiej Brytanii są liczone przez dziesiątki ochotników, nie będących członkami komisji wyborczej. Można się o tym przekonać, obserwując transmisję w telewizji lub w internecie z podliczania głosów oddanych przez wyborców. Rozumiem, że opinia pana Łozińskiego zacytowana powyżej, również odnosi się do rządzących w Wielkiej Brytanii, pragnących w ten stworzyć "nowych ludzi" i reżim autorytarny, co tylko pokazuje jak absurdalne są opinie wygłaszane przez szefa KOD.
@arawin321 Pisowski politruku, pokaż może jeden porządek demokratyczny, gdzie jednego dnia się głosuje, na noc zostawia się urny, a następnego liczy głosy, przez bliżej nieokreślone ciało. Pokaż jeden przykład, gdzie owe "dziesiątki ochotników" są grupą zorganizowaną przez jedną z partii, kierowaną przez byłego funkcjonariusza partyjnego, związanego z obecnie rządzącym wodzem ... Nikt w Polsce nie zabraniał ochotnikom zostać mężami zaufania - w rzeczy samej dziesiątki tysięcy zwykłych ludzi uczestniczy w procesie liczenia głosów i jest to norma od pierwszych w pełni wolnych wyborów w 1990r. (wybory samorządowe). To właśnie te dziesiątki tysięcy zwykłych ludzi oraz nadzór sądów sprawiały, że co jak co ale proces wyborczy był w Polsce uczciwy. Oczywiście za rządów pisiorów, którzy popełnili tyle przestępstw, że boją się stracić władzę, to sie musi zmienić... Pisowi chodzi tylko o jedno, o to samo co z TK zresztą - o obsadzenie komisji wyborczej przez swoich lojalnych siepaczy, aby wykonywali polecenia partii, a tak naprawdę nawet nie partii, ale wodza. Chodzi po prostu o fałszowanie wyborów. Gdyby chodziło o zwiększenie transparentności, to pomysły byłyby zupełnie inne...
już oceniałe(a)ś
0
1
@valsorim Nie znam pomysłu PiS polegającego na zostawianiu na noc urn z głosami wyborców, po to, żeby dopiero następnego dnia liczyć głosy. To jest jakiś kompletny absurd i całkowity wymysł autora komentarza , w dodatku niezgodny z obowiazującym prawem wyborczym.
już oceniałe(a)ś
1
0
@valsorim Widzę, że już kompletnie odlecieliście skoro oskarżacie PIS, że chce fałszować wybory.
już oceniałe(a)ś
0
0
Szafermakerki wjeżdżają na forum z FB albo Google + Dlaczego?
@libido2016 Bo na tej podstawie tworzą lipny login do forum wyborczej i mogą komentować niektóre artykuły za friko, za to w wielkiej liczbie, jak widać poniżej.:- ))
już oceniałe(a)ś
0
1
Ok juz po pierwszym zdaniu wiadomo ze bredzi. Lepszy ten tzw obecny "faszyzm" niz lewacko-imigrancko-liberalny bełkot wypaczonych umysłów KODowcow.
@skoran Ty czytasz tylko pierwsze zdanie a reszty nie rozumiesz. Esencja tego tekstu jest wlasnie to: PiS wygral prawo do rzadzenia Panstwem ale w ramach obowiazujacego prawa i bez prawa do jego zmiany. Jezeli tego nie rozumiesz, to rzeczywiscie nie musisz juz dale czytac. Moze ten urywek o karze nie mniejszej niz 10 lat wiezienia....
już oceniałe(a)ś
0
0
Parobasów konusa jak mrówków na forum, boli prawda głoszona przez Łozińskiego.:- ))
@piciu600 Może i parobasów multum. Ale na Łozińskiego tłumów nie było.siema.
już oceniałe(a)ś
0
0
@taniarada Obwieszenie miasta wielkości Częstochowy plakatami z informacją jest niemożliwe finansowo i logistycznie, a na rozpowszechnienie informacji drogą "szeptaną" było zapewne zbyt mało czasu. "Wrogowie będą szczuć z daleka, Nie staniesz z nimi twarzą w twarz. Korzystaj z tego i opieką Otocz skrzywdzonych, których znasz. Nie licz na wdzięczność - karmi pychą, Wsłuchaj się pilnie w słabszych głos. To oni się pojawią znikąd I kres ominie Cię o włos".:- ))
już oceniałe(a)ś
0
0
@majacywszystkogdzies Ja tu z poezją i cytatami, a ty z drętwą gadką, naśladującą najdurnejszych partyjnych funkcjonariuszy i to nie tylko w czasach słusznie minionych. Kto zatem jest "na służbie" - oczywiście parobek prezespana tenkraju, mający wszystko gdzieś.:- ))
już oceniałe(a)ś
0
0
Następny przed śmiercią kliniczną .Wałęsa wypasł się na ludzkiej krzywdzie i mu przedsionki latają . Jest pytanie kto takiego jak Łoziński sponsoruje .Bo za własną kasę nie kupuje wachy . Będzie blokował .Niech ktoś jego zablokuje . Nie mają gady sumienia i krzty przyzwoitości. Dobrze że w Polsce jest demokracja.To gady chodzą usmarkane.
@taniarada Gdy Lech Wałęsa będzie szedł i trafi na kałużę, możesz się w niej uprzejmie położyć, żeby Lechu przeszedł suchą stopą.
już oceniałe(a)ś
0
0
Łoziński przyjechał sprawdzić przyczyny katastrofy: na spotkanie z Kijowskim przyszły słownie : dwie osoby. Może tak KOD obok demokracji zajął by się tym co ludzi faktycznie trapi: los pracowników Praktkiera, darmowe nadgodziny w Biedronie i ZUS. Na to ludzie czekają a nie na obronę worka złota i milionów Gersdorf.
@Piotr Świderek KOD nie jest zwiazkiem zawodowym. Cos ci sie pomylilo.
już oceniałe(a)ś
0
0
@bezyna Czyżby ? A kto związkowo reprezentuje byłych ORMOwców i im podobną partyjną gadzinę jak nie KOD ? ...
już oceniałe(a)ś
0
0
@ferdkiepski Ormowców i zomowców reprezentuje Duda, ten od Kacperka
już oceniałe(a)ś
0
0
No to zdechło...
już oceniałe(a)ś
0
0
Tematy ważne dla Częstochowy
Magazyn Kuchnia
Tematy
Miejsca
Ludzie
Wybory parlamentarne 2019
Wybory parlamentarne 2019
Więcej tematów - Częstochowa
Wiadomości z Częstochowy
Magazyn Częstochowa
Imprezy w Częstochowie
Bezpieczeństwo w Częstochowie