Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Najlepsze pączki jakie jadłam są z pączkarni Altis Cafe w II Alei. Lepsze nawet niż pączki mojej babci😊. Puszyste, pachnące z dużą ilością nadzienia. Będę częstym gościem 😊
już oceniałe(a)ś
0
0
najlepsze są z piekarni Borek kupujemy je co roku w naszej firmie i powiem szczerze, że pod koniec dnia już mam dosyć tłumaczenia wszystkim gdzie je zamawiamy ;)
już oceniałe(a)ś
0
0
Z tych, które są w konkursie najlepsze w smaku są pączki od Kitalów, są też niedrogie... Ale generalnie najlepsze dostępne w Częstochowie są pączki z piekarni Kozłowscy, mocno wysmażone z chrupiącą skórką, lekkie, pulchne - najlepsze jakie jadłem... trudno się powstrzymać :)
już oceniałe(a)ś
0
0
Najlepsze pyszne pączki są w Społem zawsze świeże i puszyste mniam mniam
już oceniałe(a)ś
0
0
Moje ulubione to z Tesco.
już oceniałe(a)ś
0
0
Najlepsze pączki w Częstochowie to pączki z Piekarni ARTO . Szkoda, że nie zostały uwzględnione w tym rankingu. W TESCO są właśnie pączki z ARTO.
już oceniałe(a)ś
0
0
Zawsze lubiłam pączki od Bliklego, ale do czasu. W ubiegłym tygodniu zakupiłam pączki i niestety trafiłam na pączka z wkładką. Duży kawał woreczka foliowego znajdował się we wnętrzu pomimo nadzienia - taki gratis od firmy. Kiedy został zwrócony do naszej częstochowskiej cukierni, Pani zapewniła, że skontaktują się z nami. Jak do tej pory zero przepraszam, albo zwrócimy Pani pieniądze. Zupełna cisza, a to świadczy o podejściu do klienta. GRATULUJĘ firmie Blikle, bo właśnie straciła klienta i to nie jednego bo od dzisiaj przestrzegam znajomych pokazując im zdjęcia owego delikwenta.
już oceniałe(a)ś
0
0
Bardzo smaczne pączki mają w Tesco,szkoda, że nie wzięliście ich do testu.
już oceniałe(a)ś
0
0