Zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka - zwłaszcza jeśli dokonujemy jej z myślą o założeniu rodziny. Częstochowski rynek nieruchomości jest niezwykle różnorodny.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Osiedle Klonowe
Osiedle Klonowe 

W zależności od naszych preferencji możemy wybrać nowoczesny apartament, kameralne osiedle mieszkalne lub dom w zabudowie szeregowej. Niewiele jest jednak inwestycji, które mogą pochwalić się naprawdę zieloną i bezpieczną okolicą, a przy tym są one zlokalizowane w pobliżu najważniejszych usług miejskich. Na szczęście już w przyszłym roku do użytku oddana zostanie nowa inwestycja MK Properhouse.

Osiedle Klonowe
Osiedle Klonowe 

Rozwiązanie dla ceniących spokój i wygodę

Osiedle Klonowe zlokalizowane jest przy ulicy Działkowej w Wierzchowisku – vis a vis popularnego przedszkola „Klepaczówka". Inwestycja ta jest doskonale skomunikowana z centrum Częstochowy, a w pobliżu znajdziemy przystanek autobusowy, przedszkole, szkołę, aptekę oraz punkty handlowo-usługowe. Dzięki takiej lokalizacji wszystkie najpotrzebniejsze sprawy jesteśmy w stanie załatwić na miejscu – bez konieczności korzystania z samochodu. To rozwiązanie idealne dla osób, które poszukują domu w spokojnej, bezpiecznej i zielonej okolicy, jednak nie chcą rezygnować z wygód, jakie daje życie w mieście. Osiedle Klonowe zachwyci także tych, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania oraz wysoką jakość wykonania detali.

Zielony kompromis dla każdego

Inwestycja składa się z sześciu domów w zabudowie szeregowej po trzy lokale mieszkalne oraz dwunastu domów w zabudowie bliźniaczej. Nowo powstające budynki charakteryzują się nie tylko nowoczesną architekturą, ale również przemyślanym rozkładem wnętrz. Każdy etap budowy jest wykonywany z najwyższą starannością oraz estetyką, a całość jest tworzona przy użyciu materiałów doskonałej jakości. Do budynków doprowadzone będą przyłącza instalacji gazowej, elektrycznej oraz sieci wodociągowej. Przed budynkami natomiast położona zostanie kostka brukowa, a dla każdego z domów przewidziane są aż dwa miejsca parkingowe.

Osiedle Klonowe
Osiedle Klonowe 

Każdy z domów powstających na Klonowym Osiedlu jest dwupoziomowy. Na parterze znajdziemy wiatrołap, kotłownia, korytarz, WC oraz kuchnia połączona z jadalnią i salonem. Na piętrze zlokalizowane będą natomiast trzy lub cztery sypialnie w tym jedna z garderobą, łazienka oraz hol. We wspomnianej jadalni oraz kuchni przewidziane jest ogrzewanie podłogowe. Istnieje także możliwość zastosowania ogrzewania podłogowego na powierzchni całego budynku. Wszystko zależy od tego, jaki mamy pomysł na wystrój i funkcję danego pomieszczenia.

Za realizacji inwestycji odpowiedzialna jest firma MK Properhouse z siedzibą w Biskupicach. Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości mogą uzyskać dodatkowe informację, dzwoniąc pod numer 788 778 555 lub 604 558 700. Doradcy ds. nieruchomości są do dyspozycji klientów od 8:00 do 18:00. Co ważne, deweloper zapewnia rabat w wysokości 10% na zakupy w Leroy Merlin oraz wizualizacje aranżacji wnętrz gratis z możliwością adaptacji. Odbiór pierwszych budynków zaplanowany jest na pierwsze półrocze 2023 roku.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej