Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

To już druga taka akcja. Rok temu na okładce "Tygodnika Częstochowa" znalazł się rektor Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu prof. Michał Kaczmarzyk. Licytacje okładek wszystkich lokalnych tygodników „Wyborczej" przyniosły wtedy w sumie 64,7 tys. zł, a pozostałe licytacje organizowane przez "Wyborczą" - kolejne 100 tys. zł.

Tegoroczną licytację "jedynki" trwa od poniedziałku 17 stycznia do niedzieli 30 stycznia. Zwycięzca na pierwszej stronie „Tygodnika Częstochowa" będzie mógł zaprezentować siebie, swoją pasję czy firmę, opowiedzieć o czymś ważnym dla siebie, o bliskich, o ulubionych miejscach w mieście. Artykuł i zdjęcia powstaną we współpracy z naszą redakcją.

„Wyborcza" ma też inne (poza okładkami lokalnych Tygodników) licytacje na rzecz WOŚP, m.in. spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem plus jeden nocleg dla czterech osób, prenumeratę Wyborcza.pl na 100 lat i jeden dzień dłużej, egzemplarz książki „Wybór" z dedykacją Donalda Tuska i Anne Applebaum.

Okładki Tygodników lokalnych zachęcające do licytacji 'jedynek' na rzecz WOŚPOkładki Tygodników lokalnych zachęcające do licytacji 'jedynek' na rzecz WOŚP Oprac. graficy Wyborczej

Wszystkie nasze licytacje będzie można znaleźć od poniedziałku, 17 stycznia, na stronie wyborcza.pl/WOSP. Na stronie https://eskarbonka.wosp.org.pl/f2txxf można też dorzucić datek do e-skarbonki Gazety Wyborczej.

Zasady publikacji na pierwszej stronie lokalnych „Tygodników"

1. Materiał zostanie stworzony we współpracy z lokalną redakcją „Gazety Wyborczej" – właściwą dla danego magazynu; tekst i fotografie itp. składające się na materiał podlegają akceptacji redakcji i zwycięzcy aukcji.

2. W materiale nie mogą się pojawić przekazy noszące znamiona niezgodnej z prawem reklamy.

3. Materiał nie może być niezgodny z linią programową redakcji „Gazety Wyborczej".

4. W materiale nie mogą się pojawiać przekazy mogące naruszyć prawo, dobre obyczaje lub prawa lub dobra osobiste osób/podmiotów trzecich.

5. Materiał musi spełniać standardy obiektywizmu.

6. Planowany termin publikacji – luty 2022 r.

Licytacje zaczynają się 17 stycznia i potrwają do 30 stycznia.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.