Politycy przychodzą i odchodzą, pandemia spowalnia i przyspiesza, obywatelki i obywatele walczą o prawa, które są im odbierane. W natłoku informacji łatwo się pogubić, dlatego warto postawić na sprawdzone źródło. Zwłaszcza w Black Friday, gdy prenumeratę Wyborcza.pl możesz mieć aż 50 proc. taniej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pytamy, sprawdzamy i opisujemy wydarzenia w Częstochowie, w kraju i na świecie. Sięgnij po newsy, opinie i reportaże Wyborczej, również te lokalne. Codziennie dostarczamy Ci rzetelnej informacji, solidnej wiedzy i najlepszej rozrywki.

Kup prenumeratę o 50% taniej >>>

Black Friday to świetna okazja, by rozpocząć przygodę z Wyborcza.pl. Dla nowych Czytelniczek i Czytelników przygotowaliśmy ofertę, dzięki której odkryją najlepsze dziennikarstwo i zapewnią sobie ciekawą lekturę na każdy dzień. Jeśli nie masz teraz prenumeraty, zamów ją już dziś i płać jedynie 9,90 zł/miesięcznie przez pierwsze pół roku (potem 19,90 zł/mies.).

Skorzystaj z promocji Wyborcza.pl na Black Friday >>> 

Promocja Wyborcza.pl na Black Friday 2020. Najciekawsze artykuły z Częstochowy:

Niedoszły aktor, gwiazda TVP, heretyk. Oto biskup, który w premierze ujrzał ewangelistę. Czytaj – TUTAJ.

Policyjny nalot na znany częstochowski klub nocny. „Tam odbywały się zakazane imprezy". Czytaj – TUTAJ.

Radna PiS nie będzie już pracowała w MOPS-ie. Została wiceprezesem państwowej spółki. Czytaj – TUTAJ.

Były właściciel Wisły Kraków z pomocą Włochów chciał sprzedać cudzą kamienicę w Częstochowie. Czytaj – TUTAJ.

Majstrowanie przez PiS przy podziale administracyjnym budzi w Częstochowie nadzieje. Ale może się okazać, że z własnym województwem „made in PiS” będziemy mogli mniej niż teraz! Czytaj – TUTAJ.

Polski Spider-Man – ma na koncie wejścia po elewacji na Marriott w Warszawie i wieżę Montparnasse w Paryżu – zdobył wiatrak w Rębielicach Królewskich koło Kłobucka. Czytaj – TUTAJ.

Na DK1 pod Częstochową nie ma już samolotu-restauracji. Ił-18 odjechał na Podkarpacie. Czytaj – TUTAJ.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem