W piątek muzyczny spektakl "Zaczarowany koń", w sobotę "Kandyd", a w niedzielę - teatralne rozmaitości pod hasłem "Aktorzy bez maski". Teatr im. Mickiewicza w Częstochowie w nadchodzący weekend pożegna się z widzami i oficjalnie zacznie wakacje.

Uroczyste zakończenie sezonu artystycznego odbędzie się w niedzielę, 26 czerwca. Na scenie pojawi się cały zespół aktorski, który przygotował spektakl "Aktorzy bez maski: Teatralny koktajl". Będzie poezja, piosenka z etiudą, dużo humoru, ale i melancholii. "Serwujemy Państwu orzeźwiający koktajl złożony z artystycznych rozmaitości. Dowiecie się, co komu w duszy gra, kto kogo inspiruje" – deklarują artyści. 

Wśród autorów prezentowanych utworów są Adam Mickiewicz, Stanisław Wyspiański, Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka, Kayah… Akompaniament zapewnią Janusz Frączek i Andrzej Młodkowski. Początek spektaklu o godz. 18. Potem – poczęstunek.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem