Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nabywcy lokali w budynkach wielomieszkaniowych, co do zasady, nie mają wpływu na projekt budynku, wybór materiałów, dobór ekip wykonawczych. Muszą więc zaakceptować wybory deweloperów i iść na wiele kompromisów. Zarządzający spółkami nastawieni przede wszystkim na wypracowanie zysku, gotowi są poszukiwać oszczędności kosztem swoich klientów. Najczęściej –choć nie zawsze – dzieje się to w miejscach niewidocznych dla oka nieobeznanego z branżą budowlaną. W doniesieniach medialnych  słowo „patodeweloperka" (które ukuto na tę okoliczność) odmieniane jest więc przez wszystkie przypadki.

„Jakość" jako słowo-klucz PROINVEST

Jednak w rodzinnej firmie deweloperskiej PROINVEST króluje inne słowo-klucz. To „jakość", dzięki której deweloper zyskał grono powracających klientów. Ujął ich przekonaniem, że zakup mieszkania to inwestycja na lata. Klienci nie wybierają go pochopnie. To przemyślana decyzja dotycząca miejsca, w którym chcą się czuć jak u siebie, jak w domu. PROINVEST znalazł także sposób na to, by kompromisów, na które muszą zgodzić się kupujący, było jak najmniej.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

- W naszej działalności – a w szczególności w inwestycji Osiedle Brzozowe – stawiamy na sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, pochłaniające dźwięki materiały rozdzielające poszczególne mieszkania i wysokiej jakości materiały wykończeniowe – wyjaśnia prezes zarządu firmy Piotr Langier Jr.
PROINVEST wybiera również specjalistyczne ekipy wykonawcze, które znają wymagania firmy i są w stanie im sprostać.

Inwestycja dostosowana do potrzeb klientów

-Z naszych obserwacji wynika, że klienci preferują mieszkanie w budynkach, które nie składają się z wielu pięter i kilkudziesięciu mieszkań. Umiejscowione na terenie umożliwiającym bezpieczne zaparkowanie nie tylko swojego samochodu, ale także pojazdów pozostałych domowników czy gości. Dlatego zaprojektowaliśmy to Osiedle zgodnie z ich potrzebami – podkreśla prezes rodzinnej firmy deweloperskiej PROINVEST. - Mieszkanie nie zaczyna się też dopiero za drzwiami wejściowymi. Nikt w ten sposób nie traktuje swojego domu. Ważne jest ogrodzenie, ogród, elewacja, a w przypadku budynku wielomieszkaniowego także części wspólne, takie jak przestronna, doświetlona, hotelowa klatka schodowa, cicha winda, czy wysoki garaż podziemny pozwalający na wjechanie SUVem z bagażnikiem dachowym – dodaje.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

W przypadku Osiedla Brzozowego dostosowanie inwestycji do potrzeb klientów nie jest w tylko pustym sloganem. PROINVEST, jako jedna z nielicznych firm deweloperskich, umożliwia nabywcom na ingerowanie w mieszkania jeszcze na etapie budowy. Dzięki temu możliwe jest wprowadzenie wielu zmian zarówno budowlanych, jak i aranżacyjnych.

- Wszystko, co jest fizycznie możliwe do wykonania, zgodne z przepisami oraz nie zmniejsza komfortu nabywców pozostałych mieszkań, zostanie wykonane na życzenie klienta. Wiele zmian wprowadzanych przez naszych klientów nie jest możliwe do wykonania – lub jest bardzo kosztowne – po oddaniu budynku do użytkowania. Klient, odbierając mieszkanie ma przed sobą dzięki temu niższe koszty wykończenia i krótszy czas trwania prac, a w efekcie wprowadzi się wcześniej. Co więcej, dzięki temu, że wszystkie te prace wykonywane są przez naszych wykonawców, klient dostaje od nas na wszystko pełną gwarancję – zaznacza Piotr Langier Jr.

Rusza sprzedaż ostatniego etapu Osiedla Brzozowego!

Druga inwestycja, która równałaby się kameralnemu i luksusowemu Osiedlu Brzozowemu, nie powstanie w Częstochowie zbyt szybko.

- Już teraz dzwonią do nas klienci z poprzednich inwestycji, którzy chciałyby się przenieść do większego mieszkania i nie widzą możliwości zakupu nigdzie indziej. Dzwonią także mieszkańcy Osiedla Brzozowego pytać o rozpoczęcie sprzedaży ostatniego etapu, bo ktoś z ich rodziny szuka mieszkania i według nich powinien kupić właśnie tutaj – mówi Piotr Langier Jr. - Gdybyśmy nie oferowali bardzo dobrego produktu, takie sytuacje nie miałyby miejsca. To najlepszy wyznacznik wykonywania dobrej pracy – zadowolony z zakupu klient, który wraca i poleca nas dalej – podkreśla.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

W odpowiedzi na to zapotrzebowanie, w najbliższych dniach rozpocznie się sprzedaż ostatniego etapu Osiedla Brzozowego. Dotyczy ona 12 mieszkań w budynku o wysokim standardzie.

- Zakup w ostatnim etapie, to też największy komfort. Oddanie do użytkowania tego budynku zakończy powstawanie Osiedla Brzozowego. – Cały teren inwestycji nabierze ostatecznego wyglądu, a wszystkie prace budowlane obniżające komfort mieszkania zakończą się – dodaje Piotr Langier Jr., prezes firmy deweloperskiej PROINVEST.

Szczegółowych informacji należy szukać na stronie internetowej www.proinvest-sc.pl oraz na Facebooku - www.facebook.com/proinvest.sc.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.