Oto zestawienie prowadzonych obecnie bądź rozpoczynanych inwestycji w mieście i okolicach.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Panorama Business Park – ul. Okulickiego w Częstochowie, Parkitka

Panorama Business Park
Panorama Business Park 

Nowoczesne centrum biznesowo-usługowe jest przemyślaną i spójną kontynuacją osiedla mieszkaniowego Panorama Apartamenty Poleska. Powierzchnie biurowe i lokale usługowe stanowią doskonały sposób zabezpieczenia kapitału przed rosnącą inflacją. Klienci zdecydowani na zakup będą mogli na etapie budowy zaprojektować i zagospodarować pomieszczenia na podstawie własnych projektów. Nowoczesna architektura doskonale wpasowała się w okoliczną przestrzeń miejską. Wysokie pomieszczenia i doskonałe rozłożenie przestrzeni użytkowej sprawia, że niezależnie od skali prowadzonego biznesu – każdy może pracować wygodnie i efektywnie. Zainteresowani mogą liczyć na zakup lub wynajem przestrzeni od 36 do 1 260 m kw. Ponadto najwięksi partnerzy biznesowi, którzy zdecydują się na wynajem lub kupno kilku pięter, będą mogli zaprojektować wewnętrzne klatki schodowe, a wszystko to dla usprawnienia procesu komunikacji w przedsiębiorstwie. W budynku znajdą się również dwie szybkobieżne windy, wydzielona recepcja oraz pełny monitoring dla bezpieczeństwa wszystkich klientów. Parter zostanie przeznaczony pod działalność handlowo-usługową, a na kolejnych trzech kondygnacjach znajdziemy gabinety medyczne, kancelarie prawne oraz biura.
www.parkland.pl

Park Klonowy – ul. Krzemienna/Luba w Częstochowie, Grabówka

Park Klonowy
Park Klonowy 

Osiedle składać się będzie z 11 domów jednorodzinnych, w tym 7 w zabudowie szeregowej oraz 4 w zabudowie bliźniaczej. Na osiedlu znajdziemy aż 6 różnych typów domów o pow. od 153,84 do 179,22 m kw. Każdy z domów posiadać będzie garaż w bryle budynku oraz miejsce postojowe i ogródek. Rozkład pomieszczeń to: przestronny pokój dzienny z wyjściem do ogrodu, toaleta, wiatrołap i hol na parterze oraz sypialnia z garderobą i łazienką, 2 pokoje, łazienka, a także pralnia na piętrze. Domy oddane będą w stanie deweloperskim, z pompą ciepła w cenie.
Termin oddania to pierwszy kwartał 2024 r.
parkland.pl

Park Małopolska – ul. Małopolska w Częstochowie, Parkitce

Park Małopolska
Park Małopolska 

Park Małopolska to nowoczesna niska zabudowa zamknięta w minimalistycznej i eleganckiej bryle, bardzo wysokiej jakości materiały budowlane oraz  świetnie zagospodarowane osiedle. Zaletami osiedla są także duże odległości między budynkami, place zabaw dla dzieci, zaciszne miejsca na spacery i chwile oddechu. Park Małopolska to osiedle premium, które stanie się nową enklawę do wygodnego życia.
parkland.pl

Zielona Aleja – ul. Łowicka 10 w Częstochowie, Parkitka

Zielona Aleja
Zielona Aleja 

W ramach inwestycji Zielona Aleja powstanie zaledwie 11 nieruchomości o metrażu od 59 do 130 m kw. Do każdego z domów przynależy duży ogród z tarasem, na który można wyjść bezpośrednio z salonu wyposażonego w aneks kuchenny. Na piętrze znajdą się natomiast: 3 sypialnie, pralnia i 2 łazienki (1 połączona bezpośrednio z pokojem). Główna sypialnia posiada także dostęp do garderoby, a całe piętro uzupełnione jest dużym, wszechstronnym balkonem. W przypadku mieszkań można wybrać wariant z 2 lub 3 sypialniami. Wszystkie mieszkania posiadają salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. W zależności od kondygnacji mieszkania – do dyspozycji jest wszechstronny balkon lub ogród z tarasem. W ofercie dewelopera znajdują się zarówno duże, wszechstronne domy szeregowe, jak również przytulne, eleganckie apartamenty. Co ważne, istnieje możliwość zdecydowania o rozkładzie mieszkania, tak aby było ono maksymalnie dostosowane do oczekiwań klientów. Można również dokupić prywatne miejsce na parkingu podziemnym. Komfortowe osiedle powstaje przy użyciu najwyższej klasy materiałów budowlanych. Kompleks budynków znajduje się nieopodal Alei Brzozowej, dzięki czemu można cieszyć się naturalną zielenią, bez konieczności rezygnowania z miejskich wygód. W pobliżu osiedla znajdują się przychodnie, szkoły, przedszkola, liczne sklepy i punkty usługowe, a nawet szpital. Osiedle położone jest w niezwykle spokojnej okolicy, która jest dobrze skomunikowana z centrum Częstochowy. Wystarczy kwadrans, byśmy znaleźli się w samym sercu miasta.

www.zielonaaleja.czest.pl

www.otodom.pl/pl/oferta/zielona-aleja-wyjatkowe-mieszkanie-a8-parkitka-ID4gIGI.html

Osiedle Piastów - ul. Kościelna w Częstochowie, Stradom

Osiedle Piastów
Osiedle Piastów 

Osiedle obejmuje 24 domów w zabudowie szeregowej, bliźniaczej oraz szeregówki podzielone na mieszkania na parterze z ogródkiem, a także na I piętrze mieszkania z balkonem. W I etapie powstaje 14 szeregówek o pow. 130,75 m kw. (łącznie z garażem). Rozkład pomieszczeń na parterze: wiatrołap, pokój dzienny z aneksem kuchennym, wc, pomieszczenie techniczne, hol, garaż. Rozkład pomieszczeń na piętrze (do dowolnej aranżacji): w założeniu łazienka, 4 sypialnie. Działka każdej szeregówki ok. 180 m kw., skrajne szeregówki - działka ok. 300 m kw. Domy w stanie deweloperskim, ogrzewanie gazowe, istnieje możliwość założenia paneli fotowoltaicznych oraz ładowarki samochodowej. Cicha, spokojna okolica. Bardzo dobra lokalizacja, pozwalająca na łatwy i szybki dojazd do centrum i wyjazd na autostradę. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura, szkoły, przedszkola, sklepy itp. Parter budynku na poziomie ogródka. Żadnych schodów, barier architektonicznych. Osiedle zamknięte, dojazd do domów drogą asfaltową. Nie zabraknie również zieleni oraz miejsc parkingowych.
Cena: 4 600 zł za m kw.
osiedlepiastow.pl/

Osiedle  Zielone – ul. Małopolska 87 w Częstochowie, Parkitka

Osiedle zamknięte składać się będzie z 14 budynków dwulokalowych z odrębnym wejściem, mieszkania umieszczone będą na parterze i piętrze o powierzchni od 73 m kw. do 107,8 m kw.  Mieszkania na parterze będą posiadać dostęp do przestronnego ogrodu (który będzie dodatkowo płatny), natomiast dla mieszkań na piętrze zostały przewidziane tarasy. Dodatkowo dla wygody mieszkańców przewidziano komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe podziemne (dodatkowo płatne). Lokale oddawane będą w stanie deweloperskim. Planowany termin zakończenia budowy to koniec 2022 r., a przeniesienia własności - czerwiec 2023 r.

Osiedle Le Mans – ul. Kontkiewicza w Częstochowie, Wyczerpy

Osiedle Le Mans
Osiedle Le Mans 

Osiedle składać się będzie z 2 trzypiętrowych budynków, w których znajdować się będzie 28 mieszkań o powierzchni od 38,32 do 76,48 m kw. Dla wygody mieszkańców i komfortu mieszkań przy lokalach zostały zaprojektowane balkony, a w kondygnacji podziemnej - garaże. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego oraz komórki lokatorskiej. Mieszkania oddane zostaną w stanie deweloperskim wraz z innowacyjnym ogrzewaniem z pomp ciepła. Planowane zakończenie budowy inwestycji to październik 2022 r.
www.daxinvestment.pl/

Osiedle Lunaris – ul. Legnicka w Częstochowie, Lisiniec

Osiedle Lunaris
Osiedle Lunaris 

W ramach inwestycji powstaną 4 budynki dwukondygnacyjne, a w każdym zespole budynków znajdować się będzie 8 narożnych, nasłonecznionych i przestronnych trzypokojowych apartamentów. Inwestycja podzielona została na trzy etapy, na które składać się będzie budowa zespołu czterech budynków. W każdym z budynków znajdować się będzie 8 apartamentów o pow. od 69,02 do 72,62 m kw. Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, udogodnieniem mieszkańców na piętrze będą przestronne, narożne balkony wykończone szklanymi balustradami. W apartamentach przewidziano ogrzewanie gazowe, podłogowe w każdym pomieszczeniu. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli plac zabaw I miejsca parkingowe. 

Planowane ukończenie budowy to trzeci kwartał 2022 r.
ethosgroup.pl/

Osiedle Zielone Zacisze – ul. Skrzetuskiego w Częstochowie, Stradom

Osiedle Zielone Zacisze
Osiedle Zielone Zacisze 

Osiedle Zielone Zacisze to unikalny projekt, który wyróżnia się nowoczesną i przemyślaną architekturą, wysoką jakością użytych materiałów oraz bogatym standardem wykończenia. Osiedle ma ekologiczny charakter, dzięki możliwości instalacji odnawialnych źródeł energii, takich jak instalacje fotowoltaiczne czy instalacje solarne. Dogodne położenie Osiedla zapewnia ciszę i zielone otoczenie, jednocześnie dając możliwości szybkiego dojazdu do centrum miasta, trwającego zaledwie 10 minut. W pobliżu Zielonego Zacisza znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie i sklepy.

Teren Osiedla jest ogrodzony, zamknięty bramą i furtką z domofonem, co gwarantuje bezpieczeństwo, a także prywatność jego mieszkańcom. Każdy dom posiada własny ogródek, garaż w bryle budynku oraz duży podjazd. Na terenie Osiedla zaprojektowano ogród zabaw, będący bezpiecznym miejscem zabawy oraz rekreacji dzieci i dorosłych.
Domy oddawane są w stanie deweloperskim plus i są wyposażone w źródła ciepła:
Szeregówka - w pełni wyposażoną kotłownię, z nowoczesnym piecem gazowym,
Bliźniak – wysokiej klasy pompa ciepła.

Domy mają wykonane wszystkie instalacje, w tym z instalację rekuperacji, czyli odzysku ciepła. Są energooszczędne, co niesie za sobą nie tylko zalety ekonomiczne, ale także zapewnia przyjazny klimat panujący w ich wnętrzu, poprzez stały dopływ świeżego powietrza (oczyszczonego i pozbawionego smogu) i stabilnej temperatury.

Pełna oferta znajduje się na stronie: osiedlezielonezacisze.pl/

Osiedle Brzozowe – ul. Bialska w Częstochowie, Parkitka

Osiedle Brzozowe
Osiedle Brzozowe  Fot. Mat. inwestora

Aktualnie na ukończeniu są prace nad ostatnim z czterech budynków tego kameralnego osiedla. Zostały tam 2 mieszkania dostępne od ręki (73 m kw. - 3-pokojowe i 55 m. kw - dwupokojowe). Dla obu mieszkań dostępne również miejsca postojowe w garażu podziemnym wraz z boksami do przechowywania.

W budynku, który będzie oddany wiosną 2023 r. dostępnych jest 10 mieszkań o powierzchniach od 50 do 76 m kw. Tak jak wszystkie poprzednie budynki tego osiedla, ten również ma tylko 2 piętra, windę OTIS, wysoki garaż podziemny do którego wjedzie SUV z bagażnikiem dachowym, dużo prywatnej przestrzeni na terenie osiedla, dostępne komórki lokatorskie lub boksy garażowe. Elewacja wykonana jest z wielkoformatowych płyt ze spieków kwarcowych, a nasłonecznione klatki wykończone wielkoformatowymi płytami z włoskiego gresu oraz walijskimi tapetami. Pomiędzy mieszkaniami zastosowano izolację akustyczną, a drzwi do mieszkań wykonano według indywidualnego projektu i wyposażono w zamek antywłamaniowy.

www.proinvest-sc.pl/

Budynek na rogu ul. Mazowieckiej i Małopolskiej

Budynek przy ul. Mazowieckiej
Budynek przy ul. Mazowieckiej  Fot. Materiały inwestora

Nowa inwestycja mieszkaniowa firmy Proinvest zlokalizowana jest na narożniku ul. Mazowieckiej i Małopolskiej. Tym razem jest to budynek 3-piętrowy. Znajdzie się w nim 25 mieszkań o powierzchniach od 40 do 91 m kw. Do każdego mieszkania przynależy balkon lub taras. W garażu podziemnym przestronne miejsca postojowe oraz boksy do przechowywania.

www.proinvest-sc.pl/

Osiedle Milagro – ul. Legnicka 23 w Częstochowie, Lisiniec

Osiedle Milagro
Osiedle Milagro 

Osiedle składa się z 4 apartamentów dwupoziomowych, do każdego z nich przynależy ogródek o pow. ok. 35 m kw. oraz naziemne miejsce postojowe. Lokale o powierzchni 114,33 m kw., składające się na parterze z salonu, osobnej kuchni, pokoju, schowka, pomieszczenia gospodarczego i toalety oraz 3 sypialni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego na piętrze, oddawane będą w stanie deweloperskim. Każdy z apartamentów posiadać będzie indywidualne ogrzewanie podłogowe z pieca gazowego, rozprowadzoną instalację wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną wraz z montażem włączników i gniazdek Planowane zakończenie budowy to koniec 2022 r. Termin oddania to koniec lutego 2023 r.

Park Klonowy – ul. Krzemienna/Luba w Częstochowie, Grabówka

Park Klonowy
Park Klonowy 

Osiedle składać się będzie z 11 domów jednorodzinnych, w tym 7 w zabudowie szeregowej oraz 4 w zabudowie bliźniaczej. Na osiedlu znajdziemy aż 6 różnych typów domów o pow. od 153,84 do 179,22 m kw. Każdy z domów posiadać będzie garaż w bryle budynku oraz miejsce postojowe i ogródek. Rozkład pomieszczeń to: przestronny pokój dzienny z wyjściem do ogrodu, toaleta, wiatrołap i hol na parterze oraz sypialnia z garderobą i łazienką, 2 pokoje, łazienka, a także pralnia na piętrze. Domy oddane będą w stanie deweloperskim, z pompą ciepła w cenie.

Termin oddania to pierwszy kwartał 2024 r.
parkland.pl/

Park Małopolska – ul. Małopolska w Częstochowie, Parkitce

Park Małopolska to nowoczesna niska zabudowa zamknięta w minimalistycznej i eleganckiej bryle, bardzo wysokiej jakości materiały budowlane oraz  świetnie zagospodarowane osiedle. Zaletami osiedla są także duże odległości między budynkami, place zabaw dla dzieci, zaciszne miejsca na spacery i chwile oddechu. Park Małopolska to osiedle premium, które stanie się nową enklawę do wygodnego życia.
parkland.pl/

Osiedle Poema –  ul. Makuszyńskiego 126 w Częstochowie, Północ

Osiedle Poema
Osiedle Poema 

Inwestycja obejmuje 6 budynków 4-lokalowych. Mieszkania na parterze w metrażu 69,21 m kw., mieszkania na piętrze w metrażu 85,73 m kw. Każdy właściciel mieszkania będzie miał do dyspozycji ogródek – na parterze ok. 53 m kw. na piętrze – ok. 33 m kw. Lokale na piętrze posiadają również balkony (9,72 m kw.). Każde z mieszkań ma indywidualne wejście. Dodatkowo w cenie mieszkania jest miejsce postojowe naziemne. Mieszkania oddane będą w stanie deweloperskim, który będzie obejmował zrobione instalacje elektryczne i hydrauliczne, tynki, wylewki, ogrzewanie podłogowe, drzwi wejściowe, okna, balkony i tarasy. Do budowy wykorzystano sprawdzone materiały oraz nowoczesne technologie. Wszystkie lokale posiadają energooszczędne ogrzewania gazowe. Budynki z zewnątrz są ocieplone i otynkowane, a teren zagospodarowany. Teren osiedla jest ogrodzony, a każde mieszkanie ma domofon. To gwarancja bezpieczeństwa i prywatności. Zadbano również o odpowiednią izolację akustyczną w budynkach. Obecnie oddawane do użytkowania są mieszkania z II etapu.

Termin oddania III etapu to marzec 2023 r.
osiedlepoema.pl/

Osiedle Trójkąty - ul. Polna 49/51 w Częstochowie, Stradom

Osiedle Trójkąty
Osiedle Trójkąty 

Inwestycja składać się będzie z 2 domów o powierzchni 124,57 m kw. oraz 2 budynków 4-lokalowych umieszczonych na parterze i piętrze o powierzchni 61,55 m kw. I 63,66 m kw. znajdujące się na zamkniętym osiedlu. Domy oraz mieszkania na parterze będą posiadać dostęp do przestronnego ogrodu, dla mieszkań na piętrze przewidziano tarasy/balkony. Dla wygody mieszkańców przewidziane są 2 miejsca parkingowe naziemne (dodatkowo płatne). Nieruchomości zostaną oddane w stanie deweloperskim, z ogrzewaniem podłogowym. Zakończenie budowy to koniec 2022 r. Przeniesienie własności planowane do kwietnia 2023 r.

Osiedle Kwiatowe – ul. Liliowa 29 w Częstochowie, Kiedrzyn

Osiedle Kwiatowe
Osiedle Kwiatowe 

W ramach inwestycji będzie realizowana budowa siedmiu budynków dwulokalowych. W mniejszych apartamentach na parterze o pow. 59,23 m kw, znajdują się: salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka oraz kotłownia/pralnia. Apartament będzie posiadał własny ogródek z domkiem narzędziowym i tarasem o pow. od 35,10 do 106,70 m kw. W apartamentach na piętrze o pow. 88,27 m kw. w formie loftu znajdują się: salon z aneksem kuchennym, antresola, 2 pokoje, duża łazienka z oknem, kotłownia/pralnia oraz własna klatka schodowa z miejscem na garderobę. Atutem będzie balkon o pow. 11,45 m kw. Z kolei z antresoli wychodzić się będzie na taras dachowy o pow. 26,13 m kw. Apartamenty oddawane będą w stanie deweloperskim, wyposażone w wentylację mechaniczną z rekuperacją. Planowany termin, do którego nastąpi przeniesienie prawa własności to koniec czerwca 2023 r.

Osiedle Santo – ul. św. Kazimierza 58 w Częstochowie, Podjasnogórska

Osiedle Santo
Osiedle Santo 

W ramach inwestycji powstaną 3 budynki o wysokim standardzie, w każdym z nich znajdować się będzie około 60 mieszkań rozlokowanych na 5 kondygnacjach nadziemnych. Planowane powierzchnie mieszkań mieszczą się w przedziale 45 do 75 m kw. Mieszkania na parterze od strony zachodu posiadają tarasy, natomiast pozostałe -  balkony. Inwestycja wyposażona jest w parking podziemny z windą cichobieżną, miejsca parkingowe i piwnice podziemne oraz plac zabaw. Planowany termin oddania to pierwszy kwartał 2024 r.
osiedle-santo.pl/

Osiedle Poleska - ul. Poleska w Częstochowie, Parkitka

Osiedle Poleska
Osiedle Poleska 

Inwestycja docelowo obejmować będzie 8 budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi. Aktualnie kolejny etap budowy osiedla obejmuje budynek H. W budynku znajdować się będzie 60 funkcjonalnych, nowych mieszkań z garażem podziemnym, tarasem lub balkonem oraz antresolą na dachu budynku. Mieszkania przewidziano w metrażu od 25,39  do 97,93 m kw. Po zakończeniu inwestycji osiedle zostanie ogrodzone. Planowany termin zakończenia budowy to grudzień 2024 r.

 Osiedle Neonowe – ul. Katedralna 15 w Częstochowie, Stare Miasto

Osiedle Neonowe
Osiedle Neonowe 

Pierwszy etap inwestycji obejmował będzie sześciokondygnacyjny budynek, mieszczący 177 mieszkań o metrażach od 26 do 114 m kw. oraz 5 lokali usługowych. Deweloper zrealizuje również drugi etap inwestycji, w którym powstaną 133 lokale mieszkalne. Łączenie w ramach całej inwestycji powstanie 310 mieszkań. Przewidziano apartamenty na najwyższym piętrze z przestronnymi tarasami. Z kolei mieszkania na parterze będą posiadały prywatne ogródki. Na poziomie -1 będzie znajdował się garaż oraz komórki lokatorskie. Planowany termin realizacji to ostatni kwartał 2023 r. 

Osiedle Gardenia – ul. Gajowa w Częstochowie, Wrzosowiak

Osiedle Gardenia
Osiedle Gardenia 

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, które posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Łącznie znajdować się tu będzie 81 lokali mieszkalnych. Nowy etap inwestycji składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 5-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Przewidziano mieszkania o powierzchni od 42 do 64 m kw., do których zaprojektowano duże balkony lub tarasy. Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział także miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe w garażu zlokalizowanym w parterze budynku oraz komórki lokatorskie, a także przestrzeń rekreacyjną z placykiem zabaw, miejscem do wypoczynku i zielenią. Planowane oddanie do użytkowania to drugi kwartał 2023 r.

Apartamenty Norwida 18 – ul. Norwida 18 w Częstochowie, Wyczerpy

Cała inwestycja składa się z 7 lokali o metrażach w przedziale od 51 do 92 m kw., rozłożonych na 3 kondygnacjach. Zaplanowano mieszkania 2-pokojowe, 3-pokojowe oraz 4-pokojowe, w różnych rozkładach. Każde z mieszkań posiada przestronny balkon. Dodatkowo w budynku zlokalizowano garaż podziemny.  Zakończenie budowy to pierwszy kwartał 2023 r.

Osiedle Klonowe – ul. Działkowa w Wierzchowisku

Osiedle Klonowe
Osiedle Klonowe 

Inwestycja składa się z 6 domów w zabudowie szeregowej po 3 lokale mieszkalne oraz 12 domów w zabudowie bliźniaczej. Nowo powstające budynki charakteryzują się nie tylko nowoczesną architekturą, ale również przemyślanym rozkładem wnętrz. Każdy etap budowy jest wykonywany z najwyższą starannością oraz estetyką, a całość jest tworzona przy użyciu materiałów doskonałej jakości. Do budynków doprowadzone będą przyłącza instalacji gazowej, elektrycznej oraz sieci wodociągowej. Przed budynkami natomiast położona zostanie kostka brukowa, a dla każdego z domów przewidziane są aż dwa miejsca parkingowe. Każdy z powstających domów jest dwupoziomowy. Na parterze znajdzie się: wiatrołap, kotłownia, korytarz, WC oraz kuchnia połączona z jadalnią i salonem. Na piętrze zlokalizowane będą natomiast 3 lub 4 sypialnie (w tym jedna z garderobą), łazienka oraz hol. We wspomnianej jadalni oraz kuchni przewidziane jest ogrzewanie podłogowe. Istnieje także możliwość zastosowania ogrzewania podłogowego na powierzchni całego budynku. Osiedle Klonowe zlokalizowane jest nieopodal popularnego przedszkola „Klepaczówka". Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum Częstochowy, a w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, przedszkole, szkoła, apteka oraz punkty handlowo-usługowe. Dzięki takiej lokalizacji wszystkie najpotrzebniejsze sprawy można załatwić na miejscu – bez konieczności korzystania z samochodu. To rozwiązanie idealne dla osób, które poszukują domu w spokojnej, bezpiecznej i zielonej okolicy, jednak nie chcą rezygnować z wygód, jakie daje życie w mieście. Odbiór pierwszych budynków zaplanowany jest na pierwsze półrocze 2023 r.
mkproperhouse.pl/

Zaciszne Tarasy – ul. św. Kingi w Częstochowie, Podjasnogórska

Zaciszne Tarasy
Zaciszne Tarasy 

Zaciszne Tarasy to inwestycja zlokalizowana u podnóży widokowego osiedla Pallottiego przy ul. Św. Kingi. Składa się ona z 15 mieszkań jednopoziomowych i 15 szeregowców dwupoziomowych. Deweloper przygotował dla zainteresowanych klientów lokale mieszkalne o powierzchni od 64 do 89 m kw. Wysokiej klasy materiały wykorzystane przy wykończeniu budynków w połączeniu ze świetnie zaprojektowanymi mieszkaniami tworzą przestrzeń idealną do zamieszkania - zwłaszcza dla osób planujących założenie rodziny lub już ją posiadających. Osiedle ma charakter zamknięty, dzięki czemu jest ciche i bezpieczne. Inwestor oferuje zainteresowanym klientom zarówno  kupno szeregowca, jak i zwykłego mieszkania. Domy szeregowe mają powierzchnię od 85 m kw. Na parterze znajduje się kuchnia połączona z salonem, pokój, toaleta oraz schowek. Na piętrze natomiast znajdziemy 2 sypialnie, łazienkę oraz przestronny hol. Dodatkowym atutem są nie tylko przynależne pomieszczenia gospodarcze i techniczne, ale również samodzielne garaże. Każdy dom posiada ponadto duży taras oraz ogródek. W ofercie dewelopera znalazły się także przestronne 4-pokojowe apartamenty. Mieszkania zlokalizowane na parterze są większe i mają dostęp do ogródka. Te znajdujące się na piętrze zostały natomiast zaopatrzone w duże balkony.
Cena: 5 800 zł m kw. (szeregowiec), 6 200 zł za m kw. (mieszkanie). Termin oddania do użytku to  jesień 2022 r.
zacisznetarasy.com.pl/

Zestawienie stworzone przy współudziale agencji nieruchomości SVERUM www.sverum.pl

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej