W Prokuraturze Rejonowej Częstochowa-Południe w czwartek 25 maja postawiono 42-letniej częstochowiance zarzut zabójstwa męża. Decyzją sądu została też w czwartek tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

Jak informowaliśmy, 23 maja ok. godz. 20 policjanci z częstochowskiej „dwójki" przy ul. Bór otrzymali zgłoszenie, że zraniony nożem 51-latek pilnie potrzebuje pomocy. Do zdarzenia doszło w jednym z częstochowskich mieszkań przy ul. Równoległej. Mężczyzna, dzwoniąc na numer alarmowy 112, poinformował, że „potrzebuje pomocy, bo żona ugodziła go nożem prosto w serce". Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zastali leżącego z raną klatki piersiowej 51-latka, który nie dawał oznak życia. Pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł. Do wyjaśnienia została zatrzymana jego żona, podejrzewana o tę zbrodnię. W chwili zatrzymania 42-latka była pijana. Badanie wykazało w jej organizmie trzy promile alkoholu.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Marcin Ręczmin poleca
Czytaj teraz
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem