-
Pijany kierowca z Ostrowca Świętokrzyskiego jazdę do Opola zakończył w rowie w Myszkowie »
-
Zmarł Stanisław Kusiba, nestor częstochowskiej motoryzacji. Miał 100 lat »
-
Domagają się od premiera Morawieckiego przeprosin. List otwarty podpisało ponad 50 sędziów, w tym jeden z Częstochowy »
-
Fortum podsumowało sezon ciepłowniczy w Częstochowie. Najmocniej grzano 27 grudnia »
-
We wtorek dowódca lublinieckich komandosów zaprasza do koszar. Ale zdjęć nie będzie można robić »
-
Kierowca uciekał przed policjantami. Już stracił prawo jazdy, może stracić wolność »
-
Zamroczony alkoholem kierowca staranował ciężarówką ogrodzenie posesji. Ucieczkę udaremnił świadek »
-
Pomnik z sierpem i młotem na częstochowskim cmentarzu Kule do rozbiórki? W czwartek dyskusja na radzie miasta »
-
Zatruwał żonie życie, m.in. płynem do odstraszania dzików. Sąd w Częstochowie wydał wyrok »
-
Lewe głosy w budżecie obywatelskim. Akt oskarżenia ws. głosowania na boisko Victorii »
-
Po kolejnym śmiertelnym wypadku na "autostradzie śródmiejskiej": Dlaczego MZD nic nie robi? [LIST] »
-
Illegal Night w Poczesnej i święto piłki nożnej w statystyce częstochowskiej policji [ZDJĘCIA] »
-
Na Jasnej Górze koncert w hołdzie Krzysztofowi Pendereckiemu. "Wyjątkowy, mistyczny, po prostu piękny" »
-
Ósmoklasiści w Częstochowie piszą egzamin. We wtorek zmierzyli się z językiem polskim, w środę czeka ich matematyka [ZDJĘCIA] »
-
Koniec sezonu. Ivi Lopez najlepszym piłkarzem, zasłużony dla Rakowa Częstochowa trener doczekał się pomnika »
-
Kilkaset osób bawiło się na placu Biegańskiego. Pokazywały, jak na co dzień żyć zgodnie z naturą [ZDJĘCIA] »
-
Policja Kłobuck. 23-letni kierowca w terenie zabudowanym "wycisnął" z mazdy 134 km na godz. »
-
Plebiscyt. Na razie wygrywa Warta na Wyczerpach, ale gonią ją trzy inne "Miejsca z klimatem" »
-
Prokuratura musi sprawdzić, dlaczego prezydent Częstochowy nie przekazał radnym wszystkich dokumentów związanych z remontem "gierkówki" »
-
Marsz Różowej Wstążki przejdzie przez Częstochowę. Będą bezpłatne badania dla kobiet i mężczyzn »
-
Czego się boimy, o czym wolimy zapomnieć. Spotkanie autorskie z Tomaszem Stawiszyńskim »
-
Mieszkaniec Lublińca pobił żonę i zamieszkał w areszcie »
-
Wypadek w Myszkowie. Chciał ocalić sarnę, zderzył się z innym samochodem »
-
Eko Moto w Częstochowie, czyli ekologiczne cztery i dwa kółka »
-
Pierwszy najemca wprowadził się do parku magazynowego Hillwood Częstochowa Zachód »
-
Dzięki pracy częstochowskich policjantów przestępcy ukrywający się za granicą, wrócili do polskich więzień »
-
Filharmonia Częstochowska pochwali się swoimi muzykami »
-
Otwierają - tymczasowo - wyjazd z ul. Krakowskiej w al. Wojska Polskiego. I kilka innych prawoskrętów »
-
Prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa w MPK przy okazji remontu linii tramwajowej w Częstochowie. Blisko dwa lata śledztwa i umorzenie »
-
Nie będzie dwóch kolejnych letnich kawiarenek na placu Biegańskiego, a przynajmniej - nie prędko »