Pierwszy proces w trybie wyborczym między kandydatami na radnych w Częstochowie już za nami. Było gorąco i momentami podniośle. Kandydatka PiS na prezydenta miasta wyszła z sądu z podniesionym czołem w otoczeniu biało-czerwonych flag i ogłosiła, że padła ofiarą spisku.
Opinie publikowane w naszym serwisie wyrażają poglądy osób piszących i nie muszą odzwierciedlać stanowiska redakcji

Proces w trybie wyborczym wytoczył Monice Pohoreckiej, kandydatce PiS na radną i prezydenta Częstochowy, Ryszard Raczek. To emerytowany, wieloletni dyrektor ds. technicznych Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Częstochowie, zagorzały przeciwnik Prawa i Sprawiedliwości zarówno w skali ogólnopolskiej jak i na lokalnym podwórku. Na tej niwie - uliczny happener i uczestnik wszystkich antyrządowych akcji wymierzonych w rządy Zjednoczonej Prawicy. Miejscy radni PiS tak znielubili Raczka, że gdy jako „obywatel i mieszkaniec Częstochowy" zabiera głos na sesjach Rady Miasta, klub PiS ostentacyjnie opuszcza salę sesyjną.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Paula Skalnicka poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zobaczymy, jak Pani Pohorecka zniesie porażkę wyborczą w kandydowaniu na urząd Prezydenta Miasta.
  @Wisg
  spokojnie, bez nerw?w
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @Dawidek1
  Wszak ona liczy się z tym, ba, jest tego pewna,że nie ma szans !!!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @Wisg
  Ja bym raczej zapytał, jak zniesie proces w sprawie działalności Jurajskiego Agro Fresh Park S.A.
  Bo mam nadzieję, że kiedyś nastąpi. A przecież Pohorecka, jako (wice)szefowa tego ... przedsięwzięcia, ma coś do powiedzenia, poza "nie wiem, nie pamiętam".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  paniusia wysoko mierzy, ale hola, tu XXI wiek!!!
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  Słowo na Wielki Piątek, dzień sądu - "Dziadka" Ryśka z Częstochowy.
  Przyjaciele! Z uwagi na to, że Pani Monika Pohorecka do obrony przed Sądem Okręgowym, zaangażowała bojówki KLUBU GAZETY POLSKIEJ, KLUBU INTELIGENCI KATOLICKIEJ, jak również chuligana kopiącego ludzi, osobnika o SB-ckich genach podstępnie nagrywających swoich rozmówców, pracowników Jurajskiego Agro Fresh Park S.A. oraz rodzinnego brukowca pp Giżyńskich i spółki "Srebrna" z Warszawy, proszę Was o poświęcenie cennego czasu na obejrzenie i ocenienie załączonej obiektywnej relacji z tego procesu. Obawa przed obnażeniem własnej dwulicowości, obrzucania błotem niewinnych ludzi oraz innych podłych działań, nie usprawiedliwia w/w metod.-RR. Na koniec tego wstępu, cytat z uzasadnienia Wysokiego Sądu "Trzeba przy tym zaznaczyć, iż brak ochrony prawnej w trybie protestu wyborczego nie pozbawi wnioskodawcy poszukiwania ochrony na zasadach ogólnych." Z powodów przedstawionych na wstępie, wykorzystam art. 212 KODEKSU KARNEGO ! CDN. Ryszard Raczek.
  @Ryszard Raczek
  Zdrowia życzę .
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Kandydatka na stanowisk prezydenta Czestochowy,jest to osoba bez ambicji i honoru. Doznała porażkę wwyborach parlamenttarnych to ją nicnie nauczylo? to tak jak świnia, pluj świni w oczy, a ona powie że deszcz pada!
  @miron1
  Ależ to typowa charakterystyka przykorytowa pisiorów bez wyjątku!!!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Pisiory utraciwszy kontrolę nad Ku...zją, latają teraz wyć z byle powodu do tv republika. Pięć gwiazdek spacja trzy gwiazdki!!!
  już oceniałe(a)ś
  9
  3