Więcej
  Komentarze
  Śmiesznie niskie kary, jak by wandalowi kazali zapłacić kilkadziesiąt tysięcy zł za nowy tynk na ścianie i ściągali by to z cała bezwzględnością szybko by im się odechciało. Mandaty 500 zł to śmiech na sali.
  już oceniałe(a)ś
  14
  1
  W Częstochowie jest tak samo jak każdym innym, mieście. To jest poprostu Wspaniały Naród.
  @Piotr_4.0
  Jeżdżę po całej Polsce za naszymi klubami Raków i Włókniarz. Nie widziałem drugiego tak pokazanego miasta jak Częstochowa. W 24 miastach jestem rok w rok od wielu lat.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Malarze Wyklęci
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  To po co są te kamery w mieście,ich operatorzy,po co straż miejska,po co policja?.Naprawdę miasto jest bezradne wobec wandali?Gdyby tak zlicytować samochód tatusia lub mamusi od takiego gnoja wandala i pomalować na nowo,naprawić uszkodzenia wtedy może był by porządek a tak zabawa w kotka i myszkę z tym że ten kotek woli siedzieć w radiowozie ew pojezdzić bezmyślnie po mieście
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Nasi włodarze na to po cichu przyzwalają. Po co ten monitoring skoro nie słychać nic żeby z niego korzystali. Może tak skompo płacą oparatorom za patrzenie w te kamery, że nie ma kto ich pilnować.
  Jeszcze inna sprawa jest taka, że Ci z góry sami swoimi decyzjami dewastują to miasto. Nie opróżnianie koszy na śmieci na od.pie.rdol albo wcale nie skoszone trawniki, pozarastane bujną zielenią chodniki, drogi dla rowerów.
  już oceniałe(a)ś
  8
  2
  to miasto generalnie z niczym sobie nie radzi; jest bezradne wobec wielu częstochowskich problemów; wystarczy wspomnieć ostatni: zamknięty aquapark...
  już oceniałe(a)ś
  7
  2